У Скадовську Аграрна партія провела дитячо-юнацький спортивний захід

Изображение статьи

Щоб розділити з мешканцями свого району радість перемоги, привітати ветеранів, дітей війни, вшанувати пам'ять загиблих солдатів та до «Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» представники Скадовської районної організації Аграрної партії організували справжнє свято. 

За їх ініціативи проведено дитячо-юнацький спортивний захід: "Добитися перемоги без крові, сліз та зброї", який об’єднав молодь та дітей з міста Херсона, Скадовського та Каланчацького районів.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Скадовської районної організації Костянтин Ольшевський. 
Він привітав присутніх з величним святом - Днем перемоги, святом весни, радості, єднання поколінь.

«Нехай злагода і добробут панують у наших родинах, а пам'ять про Велику Перемогу, воїнів-визволителів навіки залишається у серці нащадків. Щоб мирне небо було оберегом щасливого майбутнього дітей», - наголосив він та подякував всім героям, які мужньо захищали та захищають нашу країну. 

Приєднався до поздоровлень і актив Молодіжного крила Аграрної партії Херсонщини. Вони акцентували увагу на тому, що для молоді ветерани - гідний приклад, саме вони надихають на нові звершення, завдяки їм, молодь розуміє безцінність мирного неба!

Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих за перемогу та поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату. 
Програма була дуже різноманітна та насичена. На сцені виступали творчі колективи, гімнастки, важкоатлети, громадське формування "Херсонський Кіш Українського Козацтва - Пластунівський курінь".
Захід був наповнений усмішками, добром і хорошим настроєм. Юнаки та дівчата долучились до участі у турнірах з аерохокею, волейболу, козацьких забав, по завершенню яких переможці були нагороджені грамотами, а всі бажаючи мали змогу безкоштовно покататися на атракціонах.

Останні новини