Аграрна партія підтримує талановитих дітей

Изображение статьи

На Чернігівщині за підтримки Прилуцької міськрайонної організації Аграрної партії відбувся конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2019».

12 обдарованих учнів сільських шкіл виконували конкурсні завдання, які розпочалися з представлення самих себе особисто, через відеоролик або ж слайд-шоу. Наступні конкурси розкривали захоплення дітей, знання героїв дитячих творів та творчі здібності. Як говорять, обдаровані діти – талановиті в усьому. І це довели неймовірно креативні, творчо обдаровані учасники конкурсу. Вони співали, танцювали, декламували вірші як відомих поетів, так і власні, виразно читали напам’ять великі прозові твори, проводили майстер-класи, демонстрували вироби та вишивки, презентували кубки та медалі за спортивні досягнення.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі, до складу якого ввійшли голова Прилуцької міської організації Аграрної партії Микола Рожко, керівник офісу Прилуцької міської організації Аграрної партії Валентина Пошкурлат та директор централізованої бібліотечної системи Валентина Тарасенко.

Переможцями конкурсу стали Інна Каїка (І місце), учениця Удайцівської загальноосвітньої школи; Даша Черняк (ІІ місце), учениця Дідівської загальноосвітньої школи; Володимир Хантіль (ІІІ місце), учень 8 класу Подищанської загальноосвітньої школи.

Голова журі Микола Рожко подякував усім конкурсантам за творчість і креативність, побажав здійснення мрій і задумів та вручив подяки і подарунки.

Валентина Пошкурлат подарувала всім дітям власну поетичну збірку, а від присутньої на заході очільниці сектора культури, туризму та релігії Прилуцької райдержадміністрації Лариси Ковтун діти отримали путівник «Прилуччина туристична».

Останні новини