Вибори в ОТГ на Житомирщині: Аграрна партія – серед лідерів

Изображение статьи

На Житомирщині 30 червня відбулись перші вибори у 2-х об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, обирали очільників та депутатів Харитонівської сільської ОТГ Коростишівського району та Стриївської сільської ОТГ Новоград-Волинського району.

Також цього дня відбулись додаткові вибори депутатів до 3 сільських і 2 селищних рад, що приєднуються до ОТГ, зокрема в Ушомирській сільській громаді Коростенського району, Городницькій селищній громаді Новоград-Волинського району, Словечанській сільській раді Овруцького району, Миропільській селищній громаді Романівського району та Краснопільській сільській громаді Чуднівського району.

За попередніми підрахунками, на виборах в ОТГ в Житомирській області обрано депутатами 10 представників членів Аграрної партії України, що становить 17,2% від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні.

Нагадаємо, 30 червня у 66 ОТГ вперше проводилися вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і сільських, селищних, міських голів.

Також у 33 ОТГ відбулися додаткові вибори депутатів 30 сільських, селищних рад (14 сільських, 16 селищних рад), які приєднуються до ОТГ.

Останні новини