Активісти Молодіжного крила Аграрної партії Хмельниччини провели флешмоб до Дня вишиванки

Изображение статьи

17 травня в Білогірському районні активісти Молодіжного крила Аграрної партії Хмельниччини провели флешмоб до Дня вишиванки під назвою "Україна вишивана в серці кожного із нас".
Молодь зібралася у вишитих сорочках із символікою Аграрноїпартії та під українські пісні пройшлася маршем, заспівавши гімн України. 
Також молоді активісти запустили у небо жовто-блакитні повітряні кульки - як символ розуміння молоді важливості українських традицій та етокультури в сучасному світі. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні до якої долучилась Аграрна партія України та Молодіжне крило партії.

Білогірська районна партійна організація в цей день теж долучилася до акції в День вишиванки, організованої районною радю. Голова районної ради Кирилюк Володимир Володимирович зустрівся із Молодіжним крилом Аграрної патії та долучився до їхнього флешмобу , а також запевнив, що і надалі підтримуватиме молодих аграріїв району в майбутніх запланованих заходах. 

Останні новини