Дороги для рідного села

Изображение статьи

Не словом, а ділом. Представники Аграрної партії на Сумщині доводять, що створювати гідні умови життя в місцевих громадах можна вже сьогодні.

Розбиті дороги, ями та ніяких зручностей – ще вчора благоустрій центру села Токарів Сумського р-ну викликав у місцевих не найкращі відгуки. Люди говорять: бажання навести лад у рідному селі є, втім самотужки зробити це досі не вдавалося. Тому, коли на центральній вулиці з’явилася дорожня техніка, а робітники почали зводити зручну зупинку громадського транспорту, – сприйняли це за довгоочікуваний сюрприз.

Дідусь Володимир Якович Лелюх: «Це добре, що ремонт розпочався, пізнувато правда, давно вже треба! Але, слава Богу, почався! Сергій Михайлович КАРПЕНКО у нас фермером, і людина він господарська, безвідмовна. Селу допомагає і людям. Так от, кажуть, що він виділив хорошу суму нам на ремонти доріг. Так, хороший в нас депутат райради!"

Олена ТКАЧУК заступник голови Бездрицької ОТГ: «Як було раніше: проблеми накопичувались, не вирішувались дуже довго. Але наше завдання – не скаржитися, а знаходити шляхи на їх вирішення. Не так давно ми провели ремонт дорожнього покриття по вул. Центральній - ділянка 700 м. Це були цільові кошти, направлені Сумською ОДА саме на дорогу «Суми-Токарі-Бітиця». А от на центр Токарів та на бічні вулиці фінансування не вистачило. І тут на допомогу прийшли наші місцеві господарники, депутати-аграрії. Так, наш районний депутат, голова обласної організації Агарної партії Сергій Карпенко надав свої кошти - 70 тис. грн. - на поточний ремонт центру, який би ми власними силами «не потягнули», а другу половину від потрібної суми (від 140 тис. грн.) - за відповідною державною програмою - ми отримали від облавтодору. До того ж, депутат Бездрицької ОТГ Дмитро КРУГЛЯК за власної ініціативи та власним коштом зробив для рідного села новеньку зупинку для рейсових маршруток приміського сполучення. Кошторис - більш як 30 тис. грн.. Токарівська громада щиро дякує нашим фермерам, депутатам-аграріям за турботу про земляків".

 

"До дня села, що відзначатимуть 7-го липня, мешканці Токарів отримають від нас, аграріїв, приємний подарунок. Головне, що ми хочемо довести: людина праці повинна мати гідні умови життя. Для аграріїв підтримка місцевих громад – це завдання номер один, тому ми прагнемо менше говорити, а більше робити. І я бачу, як люди нас у цьому підтримують», - говорить про свою добру справу лідер партійців-аграріїв Сумщини Сергій Карпенко.

Останні новини