Лідери виборчого списку Аграрної партії відвідали Всеукраїнський фестиваль «Відродження українського села»

Изображение статьи

Лідери виборчого списку Аграрної партії до Верховної Ради Михайло Поплавський, Анна Мадей, Сергій Гайдай та Арсен Дідур відвідали Всеукраїнський фестиваль «Відродження українського села, його духовності та культури», який відбувся в селі Піски, що на Чернігівщині.

Шостий рік поспіль свято збирає місцевих жителів і гостей з різних куточків України, щоб показати значимість села в становленні та розвитку культурного та економічного життя України.

Ініціатор, засновник та голова оргкомітету фестивалю – депутат Чернігівської обласної ради фракції Аграрної партії України, кандидат в народні депутати від політсили Валерій Колоша.

«Я люблю село, працюю в селі на благо України, та добре розумію важливість духовності і культури, тому що без них неможливо побудувати процвітаючу державу з європейськими цінностями», – зазначив Валерій Колоша.

На гостей фестивалю чекали святковий концерт у виконанні творчих, професійних та самодіяльних колективів, майстер-класи народних умільців, розваги для дітей, а також ярмарка ексклюзивних народних виробів.

«‪Аграрна партія підтримує фестиваль. У наступному році ми плануємо зробити його міжнародним! ‪Цінуйте українське, підтримуйте українське! Шануйте історію і традиції своєї Батьківщини! ‪Головне, щоб українці були щасливі на нашій українській землі!» - зазначив лідер виборчого списку Аграрної партії до Верховної Ради Михайло Поплавський.

Українське село та аграрний бізнес є локомотивом економіки країни. Без українського села та родючих чорноземів ми не зможемо вижити, – вважає Михайло Поплавський.

Анна Мадей, №4 виборчого списку, голова Молодіжного крила Аграрної партії, звертаючись до присутніх зазначила, що представників сільської спільноти в парламенті немає вже останні 15 років, а є лише аграрні барони. Вони не опікуються проблемами мільйонів селян, а лише відмивають гроші.

«Аграрна партія – не проект-одноденка, який створено під вибори. Це партія з 23-річною історією і великим майбутнім. У нас є реальна структура по всіх областях. У нас є п’ять тисяч місцевих депутатів. У нас є класне Молодіжне крило – а це кадровий резерв партії. Ми впевнені: відродження України почнеться з відродження українського села! Тому Аграрна партія йде у Верховну Раду, щоб зробити село престижним і заможним», – зазначила Анна Мадей.

Останні новини