У Каланчацькій ОТГ створено фракцію Аграрної партії

Изображение статьи

Депутати Каланчацької селищної об’єднаної територіальної громади  на черговій сесії повідомили про створення фракції Аграрної партії та обрали голову. Ним став – голова Каланчацької районної організації Аграрної партії – Носов Ігор Борисович.

На сьогоднішній день – це є найбільша за кількістю депутатів фракція в цій ОТГ, вона складається з семи депутатів.

На жаль, повідомлення про створення фракції визвало негатив у деяких присутніх, але згідно з чинним законодавство та діючим регламентом будь-які дії незаконні. Тому фракції Аграрної партії у Каланчацької ОТГ бути!

Як повідомив Ігор Носов, створення фракції – це знакова подія, позитивний крок і можливість змінити життя жителів селищної об’єднаної територіальної громади на краще. Адже Фракція дає можливість працювати і вирішувати проблеми, виконувати ті програми, за які люди голосували. Головна мета її створення – захист інтересів людей.

«Насправді фракції дають додаткові важелі впливу на виконавчі органи влади. Ми з однопартійцями налаштовані реалізувати ряд інфраструктурних проектів, займатимемо конструктивну позицію та докладемо максимум зусиль для розвитку ОТГ», – наголосив голова Каланчацької районної організації Аграрної партії та додав, що вони вже почали працювати у новому форматі.

Важливим є те, що до новоутвореної фракції ввійшли не тільки члени Аграрної партії, але й депутати, яких  об’єднало бажання працювати на розвиток своєї об’єднаної територіальної громади.

«У нас спільна позиція. Ми налаштовані конструктивно. І всі депутати, які сьогодні увійшли до фракції Аграрної партії - це люди, які хочуть працювати на благо Каланчацької ОТГ. Програма Аграрної партії співпадає з цілями мажоритарних депутатів. Вони вбачають можливість виконати свої передвиборні програми та покращити рівень життя своїх виборців та всіх жителів ОТГ», – таку думку одноголосно висловили депутати фракції Аграрної партії.

Останні новини