Аграрна партія провела у Хмельницькому розширене виїзне засідання Ради голів

Изображение статьи

Сьогодні, 21 січня, у Хмельницькому відбулося розширене виїзне засідання Ради голів Аграрної партії України. Під час зустрічі партійці обговорили політичну ситуацію в України, плани на майбутнє та внутрішньопартійні організаційні питання.

Першочерговим для обговорення стало святкування Дня Соборності, яке відбудеться завтра, 22 січня. Як відомо, Аграрна Партія України активно готується до відзначення 100-річчя підписання акту Злуки між УНР і ЗУНР в історичному місці – над річкою Збруч.

Як зазначив голова Аграрної партії Юрій Крутько, таке масштабне святкування відбудеться вперше.

«Вперше на символічному мості єднання через річку Збруч зберуться майже всі представники Аграрної партії України з різних областей України. Традиційно учасники акції, узявшись за руки, створять «живий ланцюг» та заспівають гімн України», - зазначив Юрій Крутько.

Присутні висловили вдячність партійцям Хмельницької та Тернопільської обласних організацій, які доклали максимум зусиль для проведення заходу.

«Ми намагалися, аби участь кожного українця у такій урочистій події запам’яталася надовго. Окрім офіційної частини з нагоди відзначення Дня Соборності, також відбудеться товариське частування, де кожний зможе покуштувати польову кухню та поспілкуватися у неформальній обстановці», - повідомив Голова Тернопільської обласної організації Аграрної партії Іван Чайківський.

Разом з тим, під час зустрічі Голова Хмельницької обласної організації Аграрноі партії Сергій Іващук наголосив, що попереду на аграріїв чекає кропітка та наполеглива праця.

«На сьогоднішній день ми чітко розуміємо, що у нас попереду ще більші виклики і справді кропітка та важка робота. І ми до цього готові. Результати виборів до ОТГ показали, що наша політична сила має велику підтримку серед українців, а значить ми повинні сконцентруватися на захисті їхніх інтересів на більш високому, зокрема, парламентському, рівні», - відзначив Сергій Іващук.

Голова Аграрної партії Юрій Крутько подякував присутнім за участь у засіданні та наголосив на необхідності згуртування політичної сили.

«Ми давно вже зрозуміли, що наша сила – у єдності. Коли ми єдині, коли ми разом – ніхто не зможе завадити нам досягти благородної мети. Якщо ми згуртуємося, то разом захистимо нашу державу», - зазначив Юрій Крутько.

Присутні на засіданні висловили впевненість щодо продовження ефективної співпраці, яка сприятиме розбудові Аграрної партії.

Останні новини