Разом побудуємо щасливу країну для простої людини!

Цілі Аграрної партії України можуть бути втілені у життя за умови спільної самовідданої праці наших партійців та союзників. Вони повинні впроваджуватись у життя крок за кроком, поетапно, залучаючи до своїх лав все більше однодумців та прихильників.

Історія

Аграрна партія стала першою і єдиною позапарламентською політичною партією, яка одержала перемогу у виборах в об’єднаних територіальних громадах.
2018 рік
Головою Аграрної партії України було одноголосно обрано Юрія Крутька, відповідні зміни внесені до реєстру Міністерства юстиції України 18 жовтня.
2018 рік
Під стінами Верховної Ради пройшов багатотисячний мітинг в рамках акції «Не дамо вкрасти землю!»
2017 рік
За результатами місцевих виборів восени 2015 р. партія посіла п'яте місце за кількістю депутатів проведених в місцеві органи влади (7,48%).
2015 рік
Аграрна партія України була зареєстрована в Міністерстві юстиції України.
2006 рік
Перейменування партії в Народну аграрну партію України на VI (позачерговому) з’їзді.
2004 рік
  • 5 тисяч місцевих депутатів
  • Більше 70 000 партійців
  • Ми в трійці лідерів на виборах до ОТГ
  • Дбаємо про добробут кожної людини

Документи

Статут
ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2020 року ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за III квартал 2020 року ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за II квартал 2020 року ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за I квартал 2020 року ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2019 року ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІII квартал 2019 року ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІI квартал 2019 року Звіти про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидатів у народні депутати України ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за І квартал 2019 року ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІV квартал 2018 року ЗВІТ Аграрної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІІ квартал 2018 року

Керівні органи

Ми прагнемо зробити все можливе, щоб молоді громадяни мали реальні можливості для самореалізації, жили і будували в Україні своє майбутнє, розвивали державу і прославляли нашу націю. Надважливо –  максимально активізувати молодь на розбудову власної країни.

Підтримка партії

Як Ви хочете підтримати партію?