Заява Житомирської обласної організації Аграрної Партії щодо тиску на депутатів в Оліївській громаді

Изображение статьи

З кінця грудня 2018 року в Оліївській територіальній громаді Житомирської області відбуваються активні дії, спрямовані на відкликання певних депутатів та блокування роботи сільської ради. Так, 5 січня Оліївська сільська виборча комісія прийняла рішення ініціювати відкликання депутата Анастасії Слісарчук, яка є членом Аграрної партії України.

Ініціативна група аргументує своє рішення порушенням Конституції та законів України. Мовляв, депутатка не виконує обов’язки звітування перед виборцями та бере участь у прийнятті антинародних рішень. Утім, факти – річ зухвала: активна громадянська та депутатська позиція Анастасії Слісарчук відома кожному мешканцю Оліївки.

Впродовж 2018 року у сільській раді відбулося 14 пленарних засідань, з яких депутатка пропустила лише одне (ІІ пленарне засідання сьомої сесії від 14.09.2018 року), про що повідомляє офіційна довідка, видана Оліївською сільською радою. І що парадоксально, відзвітувалася наша партійка однією з перших серед депутатів, ще 5 жовтня, та цей факт чомусь швиденько забувся.

Підтвердження активній діяльності члена Аграрної партії можна знайти і на офіційному сайті Оліївської ОТГ, де безліч інформації і фото з депутаткою.

Варто зазначити, що Анастасія Слісарчук – наймолодший депутат від нашої партії. Вона сповнена енергії та свіжих ідей, хоче змінювати свою громаду і рідне село.

Анастасія Слісарчук неодноразово зверталася як до голови, так і до сесії сільської ради щодо поточного ремонту Троковицького будинку культури та спортзалу. Сприяла депутатка і наданню допомоги від сільської ради та виділяла депутатські кошти на лікування важкохворих мешканців округу та на ремонт школи. Підтримала рішення про виготовлення проектно-кошторисної документації про реконструкцію вуличного освітлення, до складу якого входять вулиці 21-го округу, та рішення про поточний ремонт доріг у 2019 році, активно підтримувала встановлення дитячих майданчиків в с. Троковичі та Некраші. Бере активну участь у проведенні та організації привітальних заходів для дітей, які проживають на території округу.

7 грудня Оліївська сільська рада нагородила Анастасію Слісарчук Почесною Грамотою «За активну депутатську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади».

До речі, рішення про відкликання депутата може прийняти лише З’їзд Партії. А поки що до Житомирської обласної організації Аграрної партії та центрального офісу політичної сили жодних офіційних заяв не надходило.

Також офіційні представники ініціативної групи та члени Оліївської виборчої комісії на чолі з головою Колокольцевим не надають депутатам жодних документів для ознайомлення, проводять збори, повідомлення про які виходять лише через 4 дні, та збирають підписи у мешканців громади, яким не повідомляють за що чи проти кого вони.

Враховуючи вищезазначене, вважаємо рішення ТВК недійсним і незаконним. Це підтверджує ст.38 п.3 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», і ст.39 п.1 «Повідомлення про створення ініціативної групи».

Тому Житомирська обласна організація Аграрної партії закликає громадськість бути пильними під час отримання будь-якої інформації та не піддаватися на провокації.

Також ми звертаємося, зокрема, до членів Оліївської ТВК, з проханням створити умови для існування в громаді здорової політичної конкуренції, і не монополізувати владу. Адже саме за такими молодими та енергійними людьми як Анастасія Слісарчук – майбутнє України! Вони хочуть і можуть міняти нашу державу на краще. І ми не в праві їм заважати.

Голова Житомирської обласної організації Аграрної Партії України Володимир Федоренко

Останні новини