Аграрна партія на форумі розвитку Плужненської громади затвердила свою подальшу стратегію

Изображение статьи

30 червня відбудуться вибори голови та депутатів Плужненської об’єднаної територіальної громади, що на Хмельниччині. Аграрна партія 14 червня в Плужненському сільському будинку культури провела Форум розвитку місцевої ОТГ.

Даний захід був запланований з метою вивчення думок громадськості, що проживає на території сільських рад, які незабаром об’єднаються в єдину громаду. Також партійці разом з представниками громади розробили подальшу стратегію розвитку майтутньої ОТГ.

На форумі були присутні численні представники усіх галузей соціальної сфери, виробництва, місцевого самоврядування та державного управління. Це і вчителі, і медики, і працівники сільського господарства, представники дрібного бізнесу, депутати різних рівнів та ін. В роботі форуму також взяли участь голова обласної організації Аграрної партії України, депутат обласної ради, голова фракції Аграрної партії в обласній раді Сергій Іващук, заступник голови Білогірської об’єднаної територіальної громади Віктор Поліщук, кандидат на на посаду голови Плужненської об’єднаної територіальної громади від Арарної партії Віталій Мартинюк.

Слід зазначити, що напередодні проведення форму кандидати у депутати від Аграрної партії провели персональне опитування жителів кожного населеного пункту, що увійде в майбутню ОТГ, та провели дослідження, які питання потребують негайного вирішення. І тому саме проблеми громадськості були ключовими під час обговорення подальшої стратегії розвитку об’єднаної громади.

«У громадах, де працюють головами та депутатами громад представники політичної сили, ремонтуються дороги, відновлюються заклади соціальної сфери, втілюються різні соціальні проекти із захисту найменш захищених категорій громадян. Тому задля покращення добробуту мешканців Плужненської ОТГ Аграрна партія, до речі, єдина з усіх політичних сил, висуває кандидатів в депутати своїх представників по усіх 22 округах, які увійдуть до Плужненської ОТГ, включно з кандидатом на голову громади. І це прикладом прояву небайдужості до подальшого розвитку усіх населених пунктів громади та серйозності намірів щодо захисту громади та великої відповідальності за розбудову її інфраструктури», – зазначив голова Хмельницького обласного осередку Аграрної партії Сергій Іващук.

Далі здобутками новоствореної Білогірської об’єднаної територіальної громади перед присутніми поділився заступник голови Білогірської ОТГ Віктор Поліщук. Гість з Білогір’я, перш за все, закликав представників громади майбутньої Плужненської ОТГ рішуче йти вперед та не боятись відповідальності. Адже об’єднання – це шлях до розвитку та вдосконалення.

На прикладі Білогірської ОТГ Віктор Поліщук поділився власним досвідом щодо першочергових кроків на цьому нелегкому шляху та результатами року діяльності новоствореної громади. За його словами, лише за такий короткий відрізок часу громадою вже проводиться закупка сучасної техніки для обслуговування комунальної сфери, в планах закупівля автобуса та автомобілів невідкладної допомоги, які надаватимуть послуги місцевим жителям.

Крім того, на даний час проводяться капітальні ремонти доріг, що з’єднують населені пункти громади, ремонтуються та прокладаються нові водогони. І що дуже важливо, всі соціальні проекти реалізовуються пропорційно у кожному населеному пункті громади, тобто не лише у центрі громади.

Кандидата на посаду голови майбутньої Плужненської ОТГ від Аграрної партії Віталій Мартинюк закликав місцевих жителів об’єднатись задля подальшої роботи на благо громади, незважаючи на політичні вподобання. Адже він глибоко переконаний, що всі жителі теперішньої М’якотівської, Шекеринецької та Плужненської сільських рад прагнуть змін на краще. Крім того, він запевнив, що готовий разом з добропорядними людьми розвивати новостворену громаду та нести відповідальність за свої дії.

На завершення форуму його учасники переважною більшістю затвердили свою подальшу стратегію розвитку, яка була розроблена за результатами спілкування з громадськістю та як підсумок роботи даного консультативного заходу «Сім кроків за 1,5 роки»:

1.Покращення транспортного забезпечення

Плановий ремонт доріг з твердим покриттям місцевого значення та тротуарів. Налагодження ефективного транспортного сполучення між усіма населеними пунктами громади. Встановлення дорожніх знаків, зупинок та розроблення Програми безпечного руху.

2.Постійний благоустрій території громади

Монтаж якісної енергозберігаючої системи освітлення та водопостачання в кожен дім населеного пункту громади. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ. Постійний догляд за кладовищами та культурними пам’ятками краю.

3.Розвиток освіти, культури, та спорту

Збереження закладів освіти, медицини, культури у всіх населених пунктах громади. Оновлення матеріально-технічної бази шкіл, дитячих садочків, бібліотек та клубів. Встановлення спортивних майданчиків в кожному селі. Створення кращих умов для дозвілля та відпочинку населення.

4.Підтримка підприємництва та створення додаткової зайнятості населення Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Забезпечення умов для праці місцевих жителів в рідних селах, не виїжджаючи за кордон і не лишаючи родини.

5.Соціальна підтримка. Доступна та якісна медицина

Розробка Програми з метою фінансової підтримки важкохворих, соціально незахищених людей. Придбання обладнання у медичні заклади громади. Збереження медичних закладів на території громади.

6.Залучення додаткового фінансування в громаду

Участь в інвестиційних програмах Державного форду регіонального розвитку, обласних та регіональних проектах, іноземних грантах.

7.Підтримка та відповідальність за звернення громадян

Захист конституційних прав, сумлінне виконання обов’язків посадовими особами новоствореної ОТГ. Проведення особистих зустрічей та зборів з людьми. Реагування на усі звернення громадян. Звіт представників місцевого самоврядування про виконану роботу перед виборцями.

Необхідно відзначити, що на даний час проти представників Аграрної партії жорстко застосовуються «чорні технології» у вигляді наклепів та підкупу виборців, а також інших прийомів, які лише демонструють «темну сторону» наших окремих опонентів. Але представники Аграрної партії, не дивлячись на усі ці брудні методи, бажають лише миру і взаєморозуміння між усіма жителями майбутньої громади. Тому для збереження єдності майбутньої громади Аграрна партія ініціювала рішення про проведення святкового заходу миру та дружби, що пройде у приміщенні сільського клубу в с.Плужне. Наші кандидати у депутати переконані, що для розбудови територій потрібно почати з принципу «Любов до землі та віра людям». Лише у спільній праці запорука нашого успіху!

Останні новини