Аграрна партія України підтримала відкритий чемпіонат з кіокушинкай карате в Чернігові

Изображение статьи

Чернігівська міська організація Аграрної партії України та її Молодіжне крило пропагує здоровий спосіб життя та всіляко підтримує проведення спортивних заходів. 18 травня за сприяння Чернігівського міського осередку Аграрної партії відбувся чемпіонат міста з кіокушинкай карате.

За першість боролися юні спортсмени з Чернігова та Славутича.

«Спорт, важливий для людини у будь-якому віці. Він формує особистість і гартує характер. Популяризація спорту сприяє вихованню здорової нації. Спорт прищеплює дітям бажання бути здоровими, сильними тілом та духом, крім того він відволікає їх від комп’ютерної залежності, від шкідливих звичок. Це дуже важливо для підростаючого покоління. Саме тому я на цих змаганнях», – зазначив голова Чернігівської міської організації Аграрної партії України Роман Абакумов.

За його переконаннями, кіошинкай карате сприяє правильному формуванню молодої людини, оскільки цей напрямок спорту має свою філософію життя – а це: протистояння характеру, волі та сили.

Зазначимо, кіошинкай карате – один із напрямків бойових мистецтв, який останнім часом набирає все більшої популярності в Україні, зокрема і в Чернігові.

Останні новини