«Агроконтроль»: новий спосіб зробити вибори чесними

Изображение статьи

У неділю, 31 березня 2019 року, по всій території нашої країни відбулося голосування у першомутурі виборів Президента України. Головне у виборах – це порядок, прозорість та чесність, – вважають хмельницькі аграрії. Тому Хмельницька обласна організація провела акцію з громадсько-партійного спостереження за виборчим процесом в області. Журналісти та громадські активісти, які є членами Аграрної партії, були організовані в мобільні групи на всій території регіону та слідкували за чесним і прозорим проведенням  виборчого процесу. Акція пройшла під назвою «Агроконтроль – за чесні вибори!»

«Ми маємо контролювати, щоб не було підкупів та фальсифікацій. Мета Агроконтролю – це прозорі та чесні вибори», – говорить голова Хмельницької міської організації  Аграрної партії України Сергій Копанчук. Він разом з головою Молодіжного крила партії на Хмельниччині Валентином Лосовським стали координаторами акції.

Найбільшими активістами заходу стали Сергій Віхтюк (смт. Летичів), Петро Рога (м. Городок), Валентин Гончарук (смт. Ізяслав), Юрій Вістяк (м. Полонне), Сергій Зозуля та Аліна Зволінська (м. Волочиськ), Олена Сидоренко зі Славутського району та Ігор Гай з Кам’янець–Подільського району. Мобільні групи здійснювали об’їзд виборчих дільниць на території своєї партійної організації з метою запобігання незаконних дій та проведення чесного голосування. Разом до акції було залучено понад 20 автомобілів та півсотні активістів.

«Порушень як таких ми не виявили. Все відбувалося в рамках закону.  На сьогоднішній день члени дільничних виборчих комісій та всі, хто був причетний до виборчого процесу, діяли в рамках виборчого законодавства», – говорить голова Летичівської партійної організації Сергій Віхтюк.

Хмельницька обласна організація Аграрної партії не є учасником виборчого процесу, але як незалежний спостерігач взяла активну участь у забезпеченні демократичних та прозорих виборів. Члени організації прагнули запобігти зловживанням у ході голосування та підрахунку голосів, і це їм вдалося. Чесність під час будь-яких виборів – принципова позиція Аграрної партії України, тому регіональні партійці закликають усі політичні сили на Хмельниччині до чесної та правової боротьби.

«Аграрна партія має спільну узгоджену позицію щодо проведення чесних і справедливих виборів! Представники Хмельницької обласної організації взяли участь у акції та намагалися зробити усе, щоб день волевиявлення громадян пройшов спокійно. Хмельничани ж впевнені, що ігнорувати вибори не можна. Кожен голос - важливий, і разом ми можемо змінити країну!» – говорить голова Хмельницької обласної організації Аграрної партії України Сергій Іващук.

Нагадаємо, згідно з опрацьованими 99,41% виборчих бюлетенів, у другому турі за президентське крісло змагатимуться чинний Президент України Петро Порошенко та телеведучий Володимир Зеленський. Явка виборців на Хмельниччині 31 березня склала  65,11%. Лідерами волевиявлення громадян у Хмельницькій області стали Володимир Зеленський - 24,89 %, Юлія Тимошенко - 17,58 % та Петро Порошенко - 16,62%.

Останні новини