Для збереження єдності майбутньої громади Аграрна партія провела захід миру та дружби

Изображение статьи

Для збереження єдності майбутньої Плужненської громади, що на Хмельниччині, Аграрна партія провела свято «Мир, дружба та взаєморозуміння».

30 червня відбудуться вибори голови та депутатів Плужненської об’єднаної територіальної громади, що на Хмельниччині. Утім, напередодні виборів проти представників Аграрної партії жорстко застосовуються «чорні технології» у вигляді наклепів та підкупу виборців, а також інші прийоми, які лише демонструють «темну сторону» опонентів політичної сили. Але партійці-аграрії, не дивлячись на усі ці брудні методи, прагнуть до миру і взаєморозуміння між усіма жителями майбутньої громади.

Кандидати у депутати від Аграрної партії переконані, що для розбудови територій потрібно почати з принципу «Любов до землі та віра людям». Лише у спільній праці запорука нашого успіху.

Під час свята кандидат на посаду голови Плужненської об’єднаної територіальної громади від Аграрної партії Віталій Мартинюк закликав усі політичні сили вести чесну та прозору кампанію і залишатися людьми у будь-якому випадку, адже усі ми тут живемо та будемо жити. Усім присунім у залі побажав миру та добра.

На гостей заходу чекали козацька кухня, концерт за участі дитячого патріотичного клубу, який очолює кандидат у депутати до Плужненської ОТГ Мельник Микола, виступ Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» та Заслуженої артистки України Майї Онищук, яка є членом Аграрної партії.

Останні новини