Голова Черкаської РПО з робочим візитом відвідав Мошнівську громаду

Изображение статьи

3 квітня село Мошни відвідав голова Черкаської обласної організації Аграрної партії України, депутат Черкаської обласної ради Віктор Полозов.

Голова Черкаської обласної організації Аграрної партії зустрівся з головою села Мошни Богданом Шкарбутою і колективами Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Черкаської районної лікарні села Мошни, де в дружній атмосфері обговорив проблеми громади, медицини, освіти, гарантував допомогу у вирішенні існуючих проблем та запевнив у подальшій плідній співпраці Аграрної партії і Мошнівської громади.

Варто зазначити, що очільник Черкаської обласної організації Аграрної партії України відзначив високий рівень організації життєдіяльності Мошнівської громади, який організував голова села Мошни Богдан Шкарбута. Охайність, чистота та облаштування сільської інфраструктури, історична краса Мошен вразили Віктора Полозова.

Також голова Черкаської обласної організації Аграрної партії відвідав та поспілкувався з мешканцями Лозівського будинку-інтернату та привіз в подарунок автоматичне електроліжко для важкохворих.

Останні новини