На Донеччині відбувся обласний захід – «День поля»

Изображение статьи

20 червня 2018 року в селищі Розлив Великоновосілківського району Донецької області, на базі дослідного господарства «Забойщик» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України, проведено обласний День поля.

Тема заходу - «Інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур в агрокліматичних умовах Донецької області».

Учасниками даного семінару-наради стали начальники управлінь та відділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій, заступники міських голів з питань АПК, представники об’єднаних територіальних громад області, голови районних асоціацій фермерів та приватні землевласники, голови профспілок працівників АПК області, головні агрономи та інженери, представники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, а також фахівці наукових установ департаменту АПК облдержадміністрації.

Відвідав даний захід і голова Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України Юрій Середа.

Під час практичної частини заходу учасники оглянули демонстраційні полігони Донецької ДСГДС, посіви ярих зернових, зернобобових, технічних культур, а також ознайомилися із новітніми системами удобрення. Наукові працівники дослідної станції надали рекомендації та поради щодо вирощування сільськогосподарських культур. В рамках заходу обговорили особливості цьогорічної жнивної кампанії, партнери заходу продемонстрували свою продукцію та послуги.

Під час спілкування з учасниками семінару, голова обласної партійної організації Юрій Середа розповів про вектор руху партії, про її мету та цілі. З людьми, яких зацікавила ідеологія партії, обмінявся контактними даними та висловив надію на приєднання однодумців до команди Аграрної партії України.

Слід зазначити, що на заході було винесено офіційну подяку від Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України Хірлюку Радіону Яковичу, який очолює Красноармійську районну партійну організацію Аграрної партії України. Вітаємо його з заслуженою відзнакою!

По завершенні семінару, аграрії мали змогу оцінити гостинність організаторів та відпочити й поспілкуватися  за дружнім столом. Всі учасники заходу зійшлися в думці, що такі практичні семінари розширюють коло знань і дають кожному аграрію нові можливості та майбутні перспективи.

Останні новини