На Тернопільщині Аграрна партія отримала майже 18% депутатських мандатів

Изображение статьи

На Тернопільщині 29-го квітня перші вибори відбулись до Товстенської та Дорогичівської об’єднаних громад. Аграрна партія отримала 3 депутатські мандати (загальний рівень підтримки – 18%) у Товстенській об’єднаній територіальній громаді та 2 мандати (загальний рівень підтримки – 15%) у Дорогичівській ОТГ.

 

Про це повідомив голова Тернопільської обласної організації Аграрної партії Іван Чайківський.

«Ми не брехали, не обіцяли нереального, не займалися популізмом, і люди це оцінили. Ми із самого початку казали виборцям, що Аграрна партія – політсила людей справи, які довели, що можуть брати відповідальність за ситуацію у важкий для держави період», – розповідає Іван Чайківський.

 

За кількістю заведених у владу депутатів Аграрна партія посіла 3-тє місце та випередила більшість парламентських політсил.

«Українці поступово розчаровуються в партіях, представники яких не можуть ні собі дати ради, ні бути лідерами для інших. Тим більше, що життя простих людей не поліпшується, гаманець (у розумінні купівельної спроможності) не збільшується. У свою команду ми запросили тих, хто вже чогось досяг та готовий долучитися до життя власної громади. Ми йдемо у владу, бо прагнемо свої знання і досвід застосувати для розвитку громад – для зміцнення економіки, пошуку інвестицій, створення робочих місць, правильного та головне – якісного витрачання бюджетних коштів», – зазначив Іван Чайківський.

 

Нагадаємо, 29-го квітня перші вибори проходили в 40-ка ОТГ в 17-ти областях. За результатами попереднього підрахунку голосів Аграрна партія – у трійці переможців по всій країні.

 

На перших місцевих виборах у 51-й ОТГ 24-го грудня 2017 року Аграрна партія посіла третє місце – 119 її кандидатів стали депутатами. Із них політсила висувала 117 – це 13,67% від загальної кількості обраних депутатів, які представляли різні партії. Ще два члени Аграрної партії перемогли як самовисуванці.

 

Це уже 5-та хвиля виборів поспіль, на яких Аграрна партія входить до трійки лідерів.

 

В органах місцевого самоврядування від політсили вже працює майже 5 тисяч депутатів.

Останні новини