Аграрії з Вінниччини переймали польський досвід розвитку територій

Изображение статьи

За підтримки Вінницької обласної організації Аграрної партії України делегація аграріїв та представників сімейної медицини з Крижопільського району відвідала Свєнтокшиське воєводство.

Візит до Польщі був проведений у рамках економічної місії поєднаної з конференцією «Оздоровчий туризм як підвалина розвитку Свєнтокшиського воєводства».

«Розвиток територій з дослідженням і використанням усіх природніх переваг та ресурсів, це досвід який однозначно потрібно переймати. Ті природні переваги що ми маємо у Вінницькій області дають можливість розвивати багато цікавих напрямків – це зелений туризм, історичний туризм, санаторне оздоровлення», – зауважила заступниця голови Вінницької обласної організації Аграрної партії України Інна Кухарчук.

Програма конференції включала у себе відвідини курортних установ Бусько-Здруй та Солець – Здруй.

У Свєнтокшиському воєводстві розвиток санаторного сервісу дає не тільки робочі місця та притік туристів у воєводство, але й сприяє попередженню захворюваності населення. Адже система охорони здоров’я у Польщі побудована за принципом профілактики захворювань. Виходить так що, розвиток територій, курортних установ, туристичних послуг та охорона здоров’я – це ланки одного ланцюга – системного планування розвитку територій.

«У нас в Україні і, зокрема, у Вінницькій області достатньо фахівців, щоб так само якісно могли розвивати території. Все, що необхідно для такого розвитку – політична воля до проведення здорових реформ, у яких буде змінено сам принцип управління територіями», – підсумувала Інна Кухарчук.

Останні новини