Партійці Хмельниччини привітали колектив газети «Прибузька зоря» зі 100-річним ювілеєм

Изображение статьи

19 квітня газета «Прибузька зоря» – найстарша серед районних видань Хмельниччини – відзначила сторіччя від дня заснування.

На урочистості «Прибузька зоря: сторіччя в слові» завітали представники Хмельницької обласної організації Аграрної партії, а саме: керівник обласного апарату Світлана Грабар, голова районної партійної організації Іван Ізбінський та голова міської партійної організації Сергій Копанчук.

Партійці вручили колективу газети коровай та подяки за високопрофесійну, плідну співпрацю, об’єктивність та неупередженість у висвітлюванні інформаційних матеріалів Аграрної партії.

Також газету «Прибузька зоря» привітали і представники Хмельницької обласної ради та ОДА, колеги з Ярмолинецького, Летичівського та Дунаєвецького районних видавництв, а також журналістські спілки області.

«Розважлива, актуальна, гостра і смілива, рішуча та категорична, авторитетна і яскрава – у різні часи, у різні епохи найголовніша районна газета краю має своє обличчя і своїх героїв. Сьогодення ювілярка – вільна. З грудня 2018 року вона вже не належить владі, яка майже сторіччя диктувала своє бачення і визначала курс газеті. Її власники – ми, працівники редакції. Нас поки що четверо: кореспондент, верстальник, бухгалтер і редактор. Звісно, нам не просто. Проте ми зуміли вистояти у непростий час роздержавлення і продовжуємо вчитися робити перші кроки у самостійне життя», – зазначила редактор газети Світлана Волкова.

Останні новини