Партійці Київщини разом із молоддю озеленюють країну

Изображение статьи

24 квітня за ініціативи голови Рокитнянської районної організації Аграрної партії України Сергія Зінченка та сприяння голови Київської обласної парторганізації Олега Корбана у смт Рокитне в рамках святкування Дня землі та наближення Великодня на території Центру дитячої творчості відбулася акція з висадки дерев. Студенти-ліцеїсти, а також партійці-аграрії, серед яких були і представники Молодіжного крила області на чолі з Артемом Коваленком, висадили плодові дерева та туї.

Найменші учасники заходу у цей час розмальовували паперові писанки та крашанки. Після посадки дерев дітки здійснили прикрашання своїми розмальовками дерева.

«Сьогодні відбулася дуже чудова подія: провели акцію до Великодня з озеленення району. Було посаджено 30 плодових дерев і 30 туй. Приємно, що наша молодь активно включилася у дану акцію, бо любов до природи і до праці треба прививати з дитинства, адже тоді діти вже не будуть ламати гілочки та смітити після себе, знатимуть ціну дерева, адже треба докласти зусиль, аби його виростити… Враження тільки хороші, бо діти і дорослі працювали із завзятістю. Дуже приємно було спостерігати, а тим більше брати участь у цьому процесі», – ділиться враженням ініціатор заходу Сергій Зінченко.

Як зазначив голова Молодіжного крила Київщини Артем Коваленко, молодь завжди підтримує та долучається до подібних заходів.

«Приємно бачити щасливі дитячі обличчя, а ще приємніше усвідомлювати, що часточку щастя подарували саме члени Аграрної партії України», – підсумував Артем Коваленко

Відзначимо, після акції уся малеча отримала подарунки: набори для творчості.

Останні новини