Сумські партійці заклали алею пам’яті, присвячену загиблому атовцю

Изображение статьи

За ініціативи голови Сумської регіональної організації Аграрної партії України Сергія Карпенка у селі Товста, що на Білопільщині, вшанували пам’ять полеглого бійця Олександра Буйвала.

28-річний технік 9-ї батареї 27-ї Сумської реактивної артбригади, старший сержант Олександр Буйвало загинув на Сході України під час масованого артилерійського обстрілу, нанесеного російським агресором, 3 вересня 2014 року.

В знак пошани очільник партійців-аграріїв Сумщини Сергій Карпенко відкрив меморіальну дошку на фасаді школи та заклав меморіальну алею з елітних саджанців яблунь та абрикос.

«Зазвичай ми саджаємо яблуньки в рамках нашої щорічної акції «Дерево випускника», а нині серце огортає тривога, сум, бо закладаємо Алею пам’яті. Знаєте, цей сад буде щороку цвісти й нагадуватиме землякам, усім нам, про полеглого захисника Сашка Буйвала, який загинув під вогнем російських «смерчів» в 2014-му. Життя триває! Україна врешті-решт переможе, і ми вже зараз докладаємо зусиль, аби зробити її квітучим краєм», – зазначив Сергій Карпенко.

Останні новини