У Білій Церкві члени Аграрної партії проводять роботи з благоустрою прибудинкових територій

Изображение статьи

Напередодні Великодніх свят члени Білоцерківської міської організації Аграрної партії України проводили благоустрій території в одному з мікрорайонів Білої Церкви.

Так, у дворі будинку 18, що по вулиці Леваневського, партійці на чолі з Андрієм Куліковим виготовили та пофарбували конструкції дитячого майданчика, відремонтували столи та лавочки для відпочинку та очікування громадського транспорту, завезли пісок для пісочниць та впорядкували прибудинкову територію.

«Цей тиждень був водночас і дуже важким і в той же час щасливим! Важким - тому що кожного дня працювали, щасливим – бо збулася наша мрія. Адже наше подвір'я ожило та заграло новими фарбами! Та найголовніше, що представник Аграрної партії України Андрій Куліков зумів нас об’єднати, здружити та повірити в те, що тільки разом можна зробити наше життя кращим! Працювали всі! Навіть дідусі з бабусями! А особливо старалися діти! І ось чудовий результат - відремонтовані гірки, качелі-каруселі, безліч лавочок і столиків, велика кількість клумбочок та пісочниць. Дякуємо, щиро дякуємо, Андрію Олександровичу, за небайдужість, порядність та чесність, за вміння бути людиною діла! Вірю і знаю, що за такими молодими людьми майбутнє нашого міста, а може навіть і держави», – зазначила учасниця толоки Тетяна Оваденко.

Останні новини