У Херсоні представники Аграрної партії долучились до семінару IRI

Изображение статьи

Представники Херсонської обласної організації Аграрної партії продовжують переймати досвід тренерів Міжнародного республіканського інституту IRI. Це вже не перший захід, який проводиться для членів Аграрної партії, в подальшому планується ще декілька.

 

Тема сьогоднішнього семінару була доволі цікава: розглянуто техніки та технології комунікації з виборцями. За словами організаторів, головне завдання – презентація тих самих інструментів комунікацій та натхнення людей змінювати життя на краще. Загалом, говорили про роботу з меседжами для різних груп населення, медіа планування, розробляли план спілкування з виборцями, а також розглянули меседж-бокси, які грають роль інструментів у спілкуванні.

 

Як зазначив, голова Херсонської обласної організації Аграрної партії Микола Халупенко, такий семінар допоможе членам партії знайти спільні точки дотику з виборцями та спрямувати сили на вирішення суспільних проблем.

 

«Незважаючи на те, що мої однопартійці мають досвід у цих питаннях, спілкування з тренерами не просто закріпило їхні знання, але й допомогло розібратися в деяких нюансах на конкретних прикладах», - сказав він та додав, що сучасні комунікаційні технології перебувають на такому рівні, що відставати від цього темпу - значить програвати.

 

А цього вони не можуть. Тому отримана інформація, безумовно, буде застосовуватися партійцями в повсякденній діяльності. Свою думку висловили і члени партії. Одноголосно вони заявили, що такий семінар важливий процес. Потрібно постійно вчитися, щоб відповідати новим викликам часу, вирішувати актуальні політичні завдання. До речі, окрім набуття теоретичних знань, учасники виконували й практичні завдання, та застосовували отриману інформацію в рамках ігор.

 

Такий цікавий майстер-клас їм провела Оксана Мусієнко (керівник проектів та програм центрального апарату Аграрної партії України, голова Освітянської ради Аграрної партії).

Останні новини