У Слов’янську відбувся черговий відкритий турнір з плавання на призи Героя України, члена Аграрної партії України Віктора Смирнова

Изображение статьи

У Слов’янську Донецької області 9 та 10 лютого відбувся ХІ відкритий всеукраїнський турнір з плавання серед дітей з інвалідністю на призи Героя України, члена Аграрної партії України, заслуженого майстра спорту, повного кавалера Ордена «За мужність» Віктора Смирнова.

У змаганнях брали участь 133 спортсмени віком від 8 до 17 років з вадами слуху, зору та ураженням опорно-рухового апарату з Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Харківської, Полтавської, Київської областей та міста Києва.

За результатами змагань 24 плавці отримали нагороди від губернатора Донеччини та Віктора Смирнова, а 12 переможцям у певних категоріях було вручено спеціальні кубки.

У рамках турніру також були визначені переможці обласної спортокіади «Повір у себе».

Зазначимо, Віктор Смирнов – член Аграрної партії України, багаторазовий чемпіон та призер Паралімпійських ігор, Герой України, почесний громадянин міста Слов'янська. Для того, щоб мати можливість допомагати людям, а головне дітям з обмеженими можливостями, Віктор почав політичну діяльність, але основним його пріоритетом залишається спорт.

Останні новини