У Запорізькій області Аграрна партія отримала 22% депутатських мандатів

Изображение статьи

У Роздольській ОТГ Запорізької області Аграрна партія на виборах до ОТГ отримала 87% депутатських мандатів – 19 і 22. Головою Роздолівської об’єднаної територіальної громади стала член політсили Валентина Копійченко.

До Михайлівської селищної ОТГ пройшли 2 депутати від Аграрної партії, до Степанівської Першої сільської об’єднаної територіальної громади Приазовського району – 9.

Про це повідомив голова Запорізької обласної організації Аграрної партії Олег Ніколенко.

«Місцеві вибори, безперечно, були непростими. За рівнем напруги їх уже можна порівняти з парламентськими і президентськими. Але це і реальний показник довіри людей до справжніх партій. Громадяни голосують за тих, хто має авторитет, здобутий чесною працею на користь громад», – зазначив Олег Ніколенко.

Усього 29-го квітня перші вибори до ОТГ в області відбулися в 7-х громадах у 5-ти районах, зокрема у 2 селищних і 5 сільських. Зі 138-ми депутатських мандатів Аграрна партія виборола 30. Це 22% по області та друге місце серед політсил.

«Ці вибори вчергове продемонстрували, що український народ втомився від примітивного популізму та «чорного піару». Суспільство вимагає зміни якості української політики і політичного ландшафту держави. Аграрна партія – це політсила українського народу, яка працює з людьми на місцях, працює для громадян та захищає їхні інтереси. Українці розібралися, хто реально старається для них, а хто створює картинку в телевізорі. І всім уже очевидно, що Аграрна партія є реальним претендентом на перемогу в загальнодержавному масштабі – на виборах до Верховної Ради», – наголосив Олег Ніколенко.

Нагадаємо, 29-го квітня перші вибори проходили в 40-ка ОТГ в 17-ти областях. За результатами попереднього підрахунку голосів Аграрна партія – в трійці переможців по всій країні.

На перших місцевих виборах у 51-й ОТГ 24-го грудня 2017 року Аграрна партія посіла третє місце – 119 її кандидатів стали депутатами. Із них політсила висувала 117 – це 13,67% від загальної кількості обраних депутатів, які представляли різні партії. Ще два члени Аграрної партії перемогли як самовисуванці.

Це уже 5-та хвиля виборів поспіль, на яких Аграрна партія входить до трійки лідерів.

В органах місцевого самоврядування від політсили вже працює майже 5 тисяч депутатів.

Останні новини