З піснями й танцями на Хмельниччині відсвяткували Масляну за підтримки активістів Молодіжного крила Аграрної партії

Изображение статьи

Більше 500 хмельничан з піснями, танцями, театралізованим фольклорним дійством, а також міні – ярмарком відсвяткували Масляну – перехід від Зими до Весни. Підігрівав настрій гарячий глінтвейн від активістів Молодіжного крила Аграрної партії України.

Масляна, яка розпочинає весняний цикл традиційних свят українців пройшла у м.  Білогір’ї та м. Ізяслав Хмельницької області по-особливому. Працювала «польова кухня», де усіх частували кашею, булочками, пирогами, пончиками та всілякими смаколиками, які є традиційними на столі українців під час Масниці.

Місцеві солісти та фольклорні колективи Хмельниччини звеселяли гарними щирими українськими піснями. Молоді активісти Аграрної партії України роздали учасникам Масниці агітаційну продукцію та повітряні кульки з логотипом Аграрної партії.

«Це неповторне та колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Наші предки вірили, що піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну. Згодом з’явилось спрощене розуміння цього обряду – Зима зустрічається з Весною. Насправді розпочинається нове коло в природі. Такі свята об’єднують та згуртовують! Цьогоріч свято Масляної відбулось яскраво та весело!» – підсумував голова Молодіжного крила Аграрної партії Хмельниччини Валентин Лосовський.

Останні новини