За підтримки Аграрної партії відсвяткували День села Пустовійтове

Изображение статьи

Яскравим дійством цими вихідними днями стало святкування дня села в Пустовійтовому Глобинського району, до якого з року в рік тут підходять креативно. Тому нічому дивуватися, що й цьогоріч свято вдалося на славу. Присутні мали змогу насолодитися концертом за участі зірок естради, виступами творчих колективів.

Ведучими на святі були відомі артисти Руслана Писанка та Анатолій Гнатюк. Яскравими виступами порадували земляків дитячі художні колективи.

Долучилася до святкування і Полтавська обласна партійна організація Аграрної партії України, яка привітала жителів села та гостей свята, вручивши їм символічні подарунки та запросивши ветеранів київського “Динамо” взяти участь в традиційному футбольному матчі, присвяченому пам'яті Миколи Рябчуна, з місцевою футбольною командою “Колос”. За команду ветеранів “Динамо” грали такі відомі футболісти як Іван Яремчук, Іван Шарій, Михайло Стельмах, Андрій Зав'ялов, Юрій Мороз, Дмитро Пінчук та інші.

Ківшик Олександр Петрович — Депутат Полтавської обласної ради, Голова Полтавської обласної партійної організації Аграрної партії України привітав громаду й побажав подальшого процвітання, миру, успіхів.

Олександр Ківшик виконав почесну місію, вручивши від імені депутатського корпусу Полтавської обласної ради Рябчуну Віталію Миколайовичу, який не просто народився та виріс в селі Пустовійтове, а і є постійним організатором святкувань з нагоди дня рідного для нього села, Почесну грамоту Полтавської обласної ради з нагрудним знаком.

Останні новини