За сприяння Харківської РПО відбувся міжнародний конкурс дитячого малюнку

Изображение статьи

За ініціативи та сприяння Харківської обласної організації Аграрної партії України до 175-річчя від дня народження всесвітньо відомого художника Іллі Рєпіна був проведений міжнародний конкурс дитячого малюнку «Нащадки великого майстра».

Організаторами конкурсу виступили Харківська організація Національної спілки художників України, Харківський художній музей, Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна, Чкаловська селищна рада та Харківська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна.

На розгляд членів журі було представлено 470 творчих робіт, виконаних учнями спеціалізованих та загальноосвітніх шкіл міста Харкова, Дніпропетровської, Київської, Одеської, Полтавської, Харківської, Хмельницької областей та Швеції.

Поважне журі на чолі з народним художником України, головою спілки ХОНСХУ, лауреатом Національної премії України ім. Т. Шевченка та Іллі Рєпіна Віктором Ковтуном визначило 15 лауреатів та 20 дипломантів конкурсу.

Нагородження переможців конкурсу відбулося 18 травня.

Голова журі Віктор Ковтун та голова Харківської обласної організації Аграрної партії України Михайло Золотарьов вручили призи, дипломи та подарунки переможцям конкурсу та викладачам, які їх підготували.

Зазначимо, дипломант конкурсу Вадим Тульчевський передав свою роботу «Запорожці пишуть листа турецькому султанові» представнику 92-ї окремої механізованої бригади, яка розташована в місті Чугуєв.

Останні новини